(Polish) Zgrozy: Kucyki Spoza Czasu – Starter

prod-content-content”>

Koń jaki jest, każdy widzi – i każdy widzi, że Kucyki Spoza Czasu nie są bynajmniej słodkimi źrebakami, a z grubsza przypominającymi konie, nieeuklidesowymi wynaturzeniami. Od mi-go, byakhee czy innych istot z Mitów różni je głównie nastawienie. Kucyki pragnęłyby życia w powszechnej harmonii dla wszelkich ras i bytów z kosmosu, ale są też gotowe stanąć po czyjejś stronie, gdy uważają, że pomoc jest potrzebna – a że ludzie nie radzą sobie w konfliktach z Wielkimi Przedwiecznymi i Bogami Zewnętrznymi najlepiej, Kucyki starają się ich ratować.

Kucyki Spoza Czasu to alternatywny model rozgrywki dla 7. edycji Zewu Cthulhu pozwalający odpocząć na chwilę od grania ludzkimi Badaczami Tajemnic. Na sesji Kucyków gracze wcielają się zamiast tego w bluźniercze, nieeuklidesowe byty podróżujące w czasie, które jednak mają ogromną słabość do śmiertelnych i ponad wszystko inne pragną ich przyjaźni. Ten darmowy Starter zawiera opis Kucyków, reguły grania nimi, 4 gotowe postaci i szaloną przygodę Szklane domy. Znajdziesz w nim także link do ankiety, wypowiedzenie się w której pozwoli Ci wpłynąć na kształt powstającej pełnej wersji dodatku.

Kucyki Spoza Czasu to część serii Zgrozy. By dowiedzieć się o niej więcej, zobacz inne teksty z serii lub znajdź nas na Facebooku (/ZgrozyRPG).

Pobierając Starter, uzyskujesz dostęp do pięciu plików – zilustrowanej wersji scenariusza oraz pozbawionej tła i ilustracji wersji przyjaznej drukarkom, w dwóch wariantach każda: z osadzonymi czcionkami oraz z tekstem skonwertowanym na krzywe (bez możliwości kopiowania, ale stabilniejszy na niektórych urządzeniach). Wśród plików znajdziesz też paczkę .zip z kartami postaci Kucyków w osobnych plikach PDF oraz .jpg.