Zew Cthulhu 7ed. – Maski Nyarlathotepa

RYZYKOWNA KAMPANIA MAJĄCA NA CELU POWSTRZYMANIE MROCZNEGO BOGA

W opętanych szaleństwem umysłach zrodził się straszliwy plan zagrażający istnieniu całej ludzkości. Jednak nie wszystko stracone! Jeśli kilka odważnych dusz odkryje i połączy ze sobą strzępki rozrzuconych po całym świecie informacji, mają szansę powstrzymać to nieopisywalne zło.

Maski Nyarlathotepa to najbardziej spektakularna wieloczęściowa kampania w historii gier fabularnych. Mierząc się z mrocznymi kultami, starożytną wiedzą i ohydnymi potworami, Badacze wyruszają w pełną niebezpieczeństw i okropności podróż, by stawić czoła ostatecznej grozie. Opowiedz ich historię.

Osadzona w latach 20. XX wieku opowieść zabierze Was w podróż życia. Rozegrajcie ją w klasycznym stylu Zewu Cthulhu, rodem z filmów grozy, który pozwoli Wam zgłębić pokłady zła kryjące się w ludzkich głowach, albo załóżcie fedorę, weźcie do ręki bicz i z uśmiechem na ustach wyruszcie na epicką przygodę w nieznane. Jesteście gotowi?

,
Do rozgrywki w Maski Nyarlathotepa potrzebny jest egzemplarz Księgi Strażnika, a dla rozgrywek pulpowych także Pulp Cthulhu. Aby ukończyć kampanię potrzebne są oba tomy podręcznika.

This product is priced at $69.90

CHECK IT OUT

This is an affiliate post