Cyberpunk RED Datapack + Ekran

W tym mieście lepiej poznać mieszkańców na wylot. Miejsca, w których się gnieżdżą, przesiadują, spiskują i szukają okazji, żeby oderwać się od mrocznej rzeczywistości. Bo wiesz, Choomba, po Night City lepiej nie włóczyć się beż żadnego celu. Beztroski turysta sam się prosi, żeby stać się przynętą na Bozosów – a to w najlepszym przypadku. W najgorszym…? Nie chcesz wiedzieć.

Mistrz Gry powinien znać ryzyko i wiedzieć, w co pakuje swoich Graczy. No i pamiętać, że nawet najlepiej przygotowana przygoda może ugrzęznąć w bagnie szczególików, które albo ją rozbujają, albo rozwalą.

Ale nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy. OtoCyberpunk RED DataPack, a w nim

  • Dwanaście map zawierających lokacje, których potrzebuje każda rozgrywka w Cyberpunk RED punkty styku Stref Walki, wiadukty na autostradzie, tereny Pustkowia i lądowiska helikopterów Megakorporacji.
  • Zestawienia losowych spotkań i miejsc, które pozwolą ożywić Night City nieznajomi w metrze, popularne miejscówki, freelancerzy i stoiska na Nocnym Północnym.
  • Plik arkuszy kart postaci doCyberpunk RED.
  • Pakiet nowiutkich Kanałów Aktualności z gotowymi do poprowadzenia przygodami, które możesz śmiało połączyć z wymienionymi wyżej materiałami!

Chwytaj więc kości i swoje ukochane Minami 10 – czas zdobyć Ulice w cyberpunkowej stylówie!

Gra nabiera tempa!

This item is priced at $ 19.50

This item is produced by Black Monk Games

Check it out!

This is an affiliate post.