(Polish) Zgrozy: Lovecraftowskie Osiągnięcia

Niniejszy dodatek zawiera serię grafik pozwalających Strażnikom i Strażniczkom nagradzać graczy w Zewie Cthulhu Osiągnięciami opisującymi wyczyny ich postaci.

Dodatek zawiera pięciostronicową instrukcję, dwa pliki PDF z Osiągnięciami oraz zbiór grafik spakowany w formacie .zip. Pierwszy PDF – Lovecraftowskie Osiągnięcia – zawiera każde z 25 Osiągnięć jako osobną stronę. Drugi – Osiągnięcia do wypełnienia – to wersja z polami do wypełnienia zamiast tekstów, możesz dzięki niej wymyślić własne Osiągnięcia do naszych grafik i opisać je w pliku lub wydrukować i opisać ręcznie. Zbiór grafik zawiera wszystkie strony z obu PDFów jako osobne pliki .jpg.

W instrukcji znajdziesz rady, kiedy wręczać Osiągnięcia i jak przesyłać je graczom w różnych formatach, a także sugestie, jak wykorzystać je jako generator scenariuszy lub pomoc w umawianiu się z graczami co do tego, w co gracie.

Lovecraftowskie Osiągnięcia to część serii Zgrozy. By dowiedzieć się o niej więcej, zobacz inne teksty z serii lub znajdź nas na Facebooku (/ZgrozyRPG).

Oto dwa przykładowe Osiągnięcia w wersji oryginalnej i w wersji do wypełnienia. Więcej ich zobaczysz w podglądzie dodatku (Quick Preview lub Full-size Preview).

Wizje_kosmosu.jpg

This product is priced at $3.00

CHECK IT OUT

This is an affiliate post