Miasto Mgły – Zestaw Startowy

W Mieście Mgły mity i legendy rodzą się we współcześnie żyjących ludziach. Twardzi detektywi i przebiegli szefowie mafii posiadają mityczne moce rodem z sumeryjskiej sagi o Gilgameszu, mitologii greckiej, niemieckich baśni, Biblii, fidżyjskich legend oraz wielu innych źródeł i podań.

Jednak tajemnicza moc Mgły sprawia, że każdy, w kim nie przebudziła się legenda, zapomina o swojej magii, pozostawiając Miasto na pastwę terroryzujących je spośród cieni współczesnych bogów i potworów. Czy twoja ekipa będzie w stanie odkryć prawdę i dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi?

Miasto Mgły to gra fabularna w stylu filmowym, w której śledztwa, akcje i dramaty rozgrywają się w surowym świecie urban fantasy.

Zawartość tego zestawu została zaprojektowana tak, by twoja drużyna mogła jak najszybciej rozpocząć zabawę przy możliwie najkrótszym przygotowaniu do gry, ucząc się zasad w trakcie rozgrywki.

Zdobądź najlepsze narzędzie do rozpoczęcia gry w Miasto Mgły! W Zestawie Startowym znajdziesz:
  • Broszurę dla graczy, wyjaśniająca krok po kroku najważniejsze zasady gry, które poznacie w czasie rozgrywki
  • Broszurę dla Mistrzyń i Mistrzów Ceremonii, wyjaśniająca rolę MC i zawierająca szczegóły Waszej pierwszej sprawy pt. Rekiny Biznesu
  • 5 gotowych przepięknie ilustrowanych kart postaci: Baku, Detektyw Enkidu, Hiob, Lily Chow i Żelazny Hans oraz Tlalok
  • Wzór Karty Pomiaru służących do oznaczania m.in. statusów, Wskazówek, punktów Esencji, itp..
  • 1 Kartę Ekipy
  • 7 map lokacji 

This product is priced at $15.90

CHECK IT OUT

This is an affiliate post